Filament ROSA3D SILK Ružová Refill [1,75mm, 1kg]
Filament 3D ReFill Silk je odolný a ľahko použiteľný filament, ktorý sa vyznačuje žiarivou žltou farbou a výnimočným leskom. Tlačené výtvory z tohto materiálu majú pútavý lesklý povrch.
Použitie:
– vianočné dekorácie,
– tienidlá,
– difúzory svietidiel.
Na použitie filamentov ReFill je potrebné nainštalovať ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
Parametre
| Farba | Ružová |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 40 - 60 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_refill_pla_silk_fuchsia.pdf
(pdf, 759.5 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D SILK Ružová Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Ružová Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Ružová Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Ružová Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Ružová Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/c/5/c56fc17c9d870132c05d9e528f26b7f1-screenshot-2025-09-01-at-15-27-41.png)
![Filament ROSA3D SILK Ružová Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/0/0/007c6cbe24eaf24c51aeef6e3a392688-screenshot-2025-09-01-at-15-27-46.png)
![Filament ROSA3D SILK Ružová Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/c/d/cd9a8c3e28a761752c3a9e7313366ee6-screenshot-2025-09-01-at-15-27-52.png)
















