Filament ROSA3D SILK Multicolour Jungle Refill [1,75mm, 1kg]
Séria Multicolour Silk sa ľahko tlačí, je kompatibilná so štandardnými nastaveniami PLA (teplota trysky okolo 215 °C) a nevyžaduje uzavretú komoru ani zníženú rýchlosť tlače. Prechody farieb závisia od veľkosti modelu a výplne. Počiatočná farba cievky sa môže líšiť v závislosti od výrobnej šarže.
Filament 3D ReFill Multicolour Silk umožňuje jednoduché vytváranie 3D tlačí s jedinečnými farebnými kombináciami a odtieňmi. Jeho zloženie na báze PLA poskytuje lesklý povrch, ktorý krásne odráža svetlo. Cievka s hmotnosťou 1000 g obsahuje viac ako 5 farebných cyklov (každý s hmotnosťou 170 g). Počet viditeľných farieb závisí od veľkosti modelu a výplne.
Na použitie filamentov ReFill je potrebné nainštalovať ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
| Farba | Zelená, Žltá |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 40 - 60 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
![Filament ROSA3D SILK Multicolour Jungle Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Multicolour Jungle Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Multicolour Jungle Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Multicolour Jungle Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Multicolour Jungle Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/b/3/b38af2a68ca575a4a5efbae9363ff3f9-screenshot-2025-09-02-at-14-43-53.png)
![Filament ROSA3D SILK Multicolour Jungle Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/e/8/e8204a2c52fa121835de920a9b57ca2a-screenshot-2025-09-02-at-14-44-04.png)
![Filament ROSA3D SILK Multicolour Jungle Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/c/2/c2509fb15516f22ddf8ab0fe64930bae-screenshot-2025-09-02-at-14-43-59.png)
















