Filament ROSA3D SILK Grafit Refill [1,75mm, 1kg]
Filament 3D ReFill Silk je odolný a ľahko použiteľný filament, ktorý sa vyznačuje žiarivou žltou farbou a výnimočným leskom. Tlačené výtvory z tohto materiálu majú pútavý lesklý povrch.
Použitie:
– vianočné dekorácie,
– tienidlá,
– difúzory svietidiel.
Na použitie filamentov ReFill je potrebné nainštalovať ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
Parametre
| Farba | Modrá, Grey, Silver |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 40 - 60 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_refill_pla_silk_graphite.pdf
(pdf, 759.1 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D SILK Grafit Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Grafit Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Grafit Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Grafit Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Grafit Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/7/3/737abc8cbdfa02cfb60d609a618a5abc-screenshot-2025-09-01-at-15-18-22.png)
![Filament ROSA3D SILK Grafit Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/6/f/6fd0aa2cfab410721d8391d67fabf178-screenshot-2025-09-01-at-15-18-29.png)
![Filament ROSA3D SILK Grafit Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/0/4/04c8861c9e05db75d78e81efede51e97-screenshot-2025-09-01-at-15-18-35.png)
















