Filament ROSA3D PLA Starter Lithophane Magenta Refill [1,75mm, 1kg]
FILAMENT 3D ReFill PLA Starter Lithophane od Rosa3D je odolný a ľahko použiteľný PLA (polylaktid). Tento filament je ideálny pre začínajúcich používateľov 3D tlače. Dopĺňa farebnú škálu v sade PLA Starter Lithophane CMYK.
Séria Lithophane je ideálna na tlač trojrozmerných svetelných obrazov, tienidiel a litofánov.
Na použitie filamentov ReFill je potrebné nainštalovať ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
Parametre
| Farba | Červená, Ružová |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 40 - 60 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_refill_pla_starter_lithophane_magenta.pdf
(pdf, 774.1 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D PLA Starter Lithophane Magenta Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PLA Starter Lithophane Magenta Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PLA Starter Lithophane Magenta Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PLA Starter Lithophane Magenta Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PLA Starter Lithophane Magenta Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/a/c/ac8955f13bcff69d3fc4c464f6f31949-screenshot-2025-09-15-at-13-31-50.png)
![Filament ROSA3D PLA Starter Lithophane Magenta Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/e/9/e9318b8e707c637f69fe9eb030a3130f-screenshot-2025-09-15-at-13-31-57.png)
















