Filament ROSA3D PLA Starter Saténová sivá Refill [1,75mm, 1kg]
Filament 3D ReFill PLA Starter Satin Gray od Rosa3D je odolný a ľahko použiteľný materiál, ideálny pre začínajúcich používateľov 3D tlačiarní.
Saténovo sivá farba filamentu je ideálna na tlač sôch, búst a figúrok.
Na použitie filamentov ReFill je potrebné nainštalovať ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
Parametre
| Farba | Grey |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 40 - 60 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_refill_pla_starter_satin_gray.pdf
(pdf, 773.5 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D PLA Starter Saténová sivá Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PLA Starter Saténová sivá Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PLA Starter Saténová sivá Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PLA Starter Saténová sivá Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PLA Starter Saténová sivá Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/9/6/9639d73cac288d71ed1a0dedf0fb0b19-screenshot-2025-08-18-at-16-18-29.png)
![Filament ROSA3D PLA Starter Saténová sivá Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/e/7/e72f75f127ee5259bee09fd450fc3520-screenshot-2025-08-18-at-16-18-36.png)



















