Filament ROSA3D PLA Pastel Ružová Refill [1,75mm, 1kg]
Filament 3D PLA Pastel Pink bol vytvorený pre tých, ktorí hľadajú jemné pastelové farby. Umožňuje vysokorýchlostnú tlač s vynikajúcim rozlíšením detailov. Jeho matná textúra a odtiene inšpirované jarou dodávajú výtlačkom jemný a harmonický vzhľad. Filament sa ľahko tlačí, má nízku zmrštiteľnosť, vynikajúcu priľnavosť vrstiev a je bez zápachu.
Pastelová Pink je ideálna na tlač váz, umelej zeleniny a ovocia.
Na použitie filamentov ReFill je potrebné nainštalovať ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
Parametre
| Farba | Ružová, Pastel |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 40 - 60 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_refill_pla_pastel_pink.pdf
(pdf, 753.3 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Ružová Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PLA Pastel Ružová Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Ružová Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PLA Pastel Ružová Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Ružová Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/9/0/907a2647a620b0e6f3cae627eb98fd06-screenshot-2025-08-22-at-15-36-03.png)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Ružová Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/9/1/912136a8a0370e60aac56e5b39f776e9-screenshot-2025-08-22-at-15-36-10.png)



















