Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg]
Filament 3D PLA Pastel Coral bol vytvorený pre tých, ktorí hľadajú jemné pastelové farby. Umožňuje vysokorýchlostnú tlač s vynikajúcim rozlíšením detailov. Jeho matná textúra a odtiene inšpirované jarou dodávajú výtlačkom jemný a harmonický vzhľad. Filament sa ľahko tlačí, má nízku zmrštiteľnosť, vynikajúcu priľnavosť vrstiev a je bez zápachu.
Pastelová Coral je ideálna na tlač váz, umelej zeleniny a ovocia.
Na použitie filamentov ReFill je potrebné nainštalovať ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
Parametre
| Farba | Oranžová, Ružová, Pastel |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 40 - 60 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_refill_pla_starter_coral_pastel.pdf
(pdf, 773.5 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/d/2/d293bda8bb848d1e86d1343b39bcf4ca-screenshot-2025-08-18-at-16-14-21.png)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/a/a/aac6a228f8e1e1bbfc3e303fc75fc3e8-screenshot-2025-08-18-at-16-14-28.png)



















