Filament ROSA3D PETG HT Biela Refill [1,75mm, 1kg]
FILAMENT 3D ReFill PET-G HT je pokročilý materiál pre 3D tlač s vylepšenou odolnosťou voči vysokým teplotám, vďaka čomu je ideálny na výrobu odolných, funkčných dielov. Je bezpečný pre styk s potravinami a vhodný pre domáce aj komerčné použitie.
Je ľahko tlačiteľný, bez zmršťovania a nepríjemného zápachu, a možno ho používať na tlačiarňach bez uzavretej komory.
Vďaka svojej farbe je ideálny na tlač tienidiel a difúzorov, ako aj sôch a figúrok určených na ďalšie maľovanie.
Na použitie filamentov ReFill je potrebné nainštalovať ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
| Farba | Biela |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 240-270 |
| Teplota lůžka °C | 70-90 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
![Filament ROSA3D PETG HT Biela Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PETG HT Biela Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PETG HT Biela Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PETG HT Biela Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PETG HT Biela Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/0/c/0c124534b2dd52143c57bd3be377a134-screenshot-2025-09-08-at-13-08-31.png)
![Filament ROSA3D PETG HT Biela Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/f/7/f78bb2419ce1f8115fe5a54fadcdba1f-screenshot-2025-09-08-at-13-08-37.png)



















