Filament ROSA3D PETG CarbonLook Refill [1,75mm, 1kg]
Filament 3D ReFill PET-G CarbonLook od ROSA3D je určený pre tlače s vysokou vizuálnou atraktivitou. Pridanie uhlíkových vlákien dodáva tlačiam saténový povrch, takmer neviditeľné vrstvy a miernu priehľadnosť pre tenkostenné objekty.
Materiál sa vyznačuje nízkou striekanosťou, vynikajúcou priľnavosťou vrstiev, žiadnym zmršťovaním a jednoduchosťou tlače, podobne ako PET-G Standard. Malé množstvo uhlíkových vlákien znižuje abrazivitu filamentu, čo vedie k menšiemu opotrebeniu trysky tlačiarne.
Na použitie filamentov ReFill je potrebné nainštalovať ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
| Farba | Čierna |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 40 - 60 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
![Filament ROSA3D PETG CarbonLook Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PETG CarbonLook Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PETG CarbonLook Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PETG CarbonLook Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PETG CarbonLook Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/a/3/a3563dc74ed375efffd73e4b8bfe273d-screenshot-2025-09-01-at-13-40-37.png)
![Filament ROSA3D PETG CarbonLook Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/0/0/0002c082a264e5c0074b02d3244a3358-screenshot-2025-09-01-at-13-40-42.png)



















