Filament 3D PC + PTFE White je technický materiál určený pre profesionálov, ktorý ponúka vysokú mechanickú a tepelnú odolnosť. Je ideálny pre diely pracujúce pri teplotách do 120 °C. Vďaka nízkej hodnote koeficientu statického a dynamického trenia je vhodný pre kĺzavé komponenty. Tlačené diely je možné opracovať, aby sa dosiahla hladká povrchová úprava.
Parametre
| BambuLab AMS | Áno |
|---|---|
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 270-300 |
| Teplota lůžka °C | 90-120 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Tvrdené |
| Uzavretá komora | Odporúča sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_pc___ptfe_white.pdf
(pdf, 848.1 kB)
![Filament ROSA3D PC + PTFE [1,75mm, 500g] :: Filamentia Filament ROSA3D PC + PTFE [1,75mm, 500g] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PC + PTFE [1,75mm, 500g] :: Filamentia Filament ROSA3D PC + PTFE [1,75mm, 500g] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PC + PTFE [1,75mm, 500g] Filament ROSA3D PC + PTFE [1,75mm, 500g]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/0/b/0b1869e6d7c00e5df064618fd56f9238-screenshot-2025-09-08-at-16-08-31.png)



















