FILAMENT 3D PA + 15CF od Rosa3D kombinuje nylon s uhlíkovými vláknami, čím vytvára mimoriadne odolný materiál. Tlače sú odolné voči teplu až do 160 °C, s preukázanou odolnosťou po práškovom lakovaní a polymerizácii pri 181 °C po dobu 10 minút.
PA12+CF15 môže nahradiť oceľové komponenty, čím sa zníži hmotnosť konštrukcií bez zníženia pevnosti. Filament sa odporúča pre profesionálov. Na tlač sú potrebné trysky z tvrdenej ocele (>0,4 mm), pretože mosadzné a hliníkové trysky sa môžu opotrebovať.
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 40 - 60 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_pa12___15cf_1kg.pdf
(pdf, 851 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D PA + 15CF [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PA + 15CF [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PA + 15CF [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PA + 15CF [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PA + 15CF [1,75mm, 1kg] Filament ROSA3D PA + 15CF [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/4/e/4e0ae33d7d4384d45318a80ae2e4b756-screenshot-2025-09-15-at-13-34-23.png)
















