Filament 3D ROSA-Flex 96A Glow in The Dark je flexibilný termoplastický polyuretán od ROSA3D, ideálny pre technické aplikácie vyžadujúce mechanickú odolnosť a pevnosť v ťahu. Materiál svieti v tme po vystavení prirodzenému alebo umelému svetlu a vyžaruje fosforeskujúcu zelenú žiaru.
Filament je možné opakovane stláčať a natahovať bez straty tvaru. Je tiež odolný voči tukom, olejom a rozpúšťadlám. Odporúča sa pre skúsených používateľov 3D tlače.
Parametre
| Farba | Zelená, Svietenie v tme |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Hmotnosť | 500g |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 0-45 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_rosa_flex_96a_glow_in_the_dark_green.pdf
(pdf, 824.7 kB)
![Filament ROSA3D FLEX 96A V tme svieti zelenou farbou [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia Filament ROSA3D FLEX 96A V tme svieti zelenou farbou [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D FLEX 96A V tme svieti zelenou farbou [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia Filament ROSA3D FLEX 96A V tme svieti zelenou farbou [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D FLEX 96A V tme svieti zelenou farbou [1,75mm, 0,5kg] Filament ROSA3D FLEX 96A V tme svieti zelenou farbou [1,75mm, 0,5kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/9/e/9ea5ff062dfd9a9d94659afbcab98bb2-screenshot-2025-09-04-at-14-41-54.png)
















