Filament ROSA3D FLEX 96A Sivá [1,75mm, 0,5kg]
FILAMENT 3D ROSA-Flex 96A je termoplastický polyuretán určený pre stredne pokročilých používateľov, ideálny na naučenie sa tlače s flexibilnými materiálmi. Je dostatočne pevný pre tlačiarne Bowden, nevyžaduje uzavretú komoru a dobre priľne k rôznym povrchom.
Tlačené výtlačky sa vyznačujú vynikajúcou priľnavosťou, odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a flexibilitou, čo umožňuje opakované stláčanie a ťahanie bez straty tvaru. Filament je odolný voči octu a motorovému oleju a je vyrobený z materiálov schválených pre styk s potravinami.
| Farba | Grey |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Hmotnosť | 500g |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 195-225 |
| Teplota lůžka °C | 0-45 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Nevyžaduje sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
![Filament ROSA3D FLEX 96A Sivá [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia Filament ROSA3D FLEX 96A Sivá [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D FLEX 96A Sivá [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia Filament ROSA3D FLEX 96A Sivá [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D FLEX 96A Sivá [1,75mm, 0,5kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/0/0/00d2691c9db24685656583e6f0fa33af-screenshot-2025-09-16-at-16-10-06.png)
![Filament ROSA3D FLEX 96A Sivá [1,75mm, 0,5kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/9/c/9c872f42776cc0876bfc1078812e86f3-screenshot-2025-09-16-at-16-10-12.png)
















