FILAMENT 3D ROSA TPU Automotive 15 Glass Fiber Black je polopružný materiál typu FLEX obohatený o 15 % sklenených vlákien. Táto prísada robí vytlačenú časť tuhou, ale schopnou deformovať sa pod zaťažením bez praskania. Sklenené vlákna tiež poskytujú saténový povrch. Tento materiál je vynikajúcou voľbou pre aplikácie, ako je automobilový priemysel.
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Hmotnosť | 500g |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 230-255 |
| Teplota lůžka °C | 60 - 90 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Tvrdené |
| Uzavretá komora | Odporúča sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
![Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Čierna [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Čierna [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Čierna [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Čierna [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Čierna [1,75mm, 0,5kg] Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Čierna [1,75mm, 0,5kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/b/2/b2ed17c7986738486be774c152af7293-screenshot-2025-09-18-at-16-37-22.png)
















