Filament ROSA3D ASA + Kevlar Prírodný Refill [1,75mm, 1kg]
Filament ROSA3D ASA+5Kevlar je technický kompozitný materiál, ktorý kombinuje kopolymér ASA odolný voči poveternostným vplyvom s aramidovými vláknami Kevlar. S obsahom 5 % aramidových vlákien ponúka vysokú odolnosť voči nárazom, stabilitu voči UV žiareniu a odolnosť voči starnutiu. Filament sa vyznačuje matným povrchom tlače a vynikajúcou priľnavosťou vrstiev, vďaka čomu je ideálny pre priemyselné aplikácie.
Parametre
| Farba | Prírodné |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 250-280 |
| Teplota lůžka °C | 70-110 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Odporúča sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_asa___5kevlar_1_75mm_natural_1kg.pdf
(pdf, 831.6 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D ASA + Kevlar Prírodný Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D ASA + Kevlar Prírodný Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D ASA + Kevlar Prírodný Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D ASA + Kevlar Prírodný Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D ASA + Kevlar Prírodný Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/3/6/36e83b86e96be748cc01d69913439ca4-screenshot-2025-09-17-at-12-39-22.png)
![Filament ROSA3D ASA + Kevlar Prírodný Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/b/6/b62dab8c61b981359b923ca270de1f72-screenshot-2025-09-17-at-12-39-29.png)
![Filament ROSA3D ASA + Kevlar Prírodný Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/9/4/94012a4d9df9de635908d3d18c8282a2-screenshot-2025-09-17-at-12-39-36.png)
![Filament ROSA3D ASA + Kevlar Prírodný Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/4/14e1c438b55cbf3742dfa06cb28a4c9b-screenshot-2025-09-17-at-12-39-42.png)
















