Filament ROSA3D ASA Červená Refill [1,75mm, 1kg]
FILAMENT 3D ReFill ASA (akrylonitril-styrol-akrylát) od ROSA3D je materiál odolný voči UV žiareniu, vlhkosti a teplu, vďaka čomu je ideálny pre vonkajšie použitie. Je efektívnejší a ľahšie sa tlačí ako ABS, má menšiu zmrštiteľnosť a menej výrazný zápach.
Intenzívna žltá farba filamentu je ideálna na tlač tienidiel, figúrok a umelého ovocia.
Na použitie filamentov ReFill je potrebné nainštalovať ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
Parametre
| Farba | Červená |
|---|---|
| BambuLab AMS | Áno |
| Refill | Áno |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rýchla tlač | Áno |
| Krajina pôvodu | Európska únia |
| Priemer reťazca | 1,75mm |
| Teplota dýzy °C | 230-260 |
| Teplota lůžka °C | 70-110 |
| Typ trysky (odporúčaný) | Mosadz |
| Uzavretá komora | Odporúča sa |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
Stiahnúť
filament_3d_refill_asa_red.pdf
(pdf, 822.1 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D ASA Červená Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D ASA Červená Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D ASA Červená Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D ASA Červená Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D ASA Červená Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/4/0/40685013dd38cc62db32c5bfb8e57161-screenshot-2025-09-16-at-16-49-22.png)
![Filament ROSA3D ASA Červená Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/6/e/6ea5d10fda5b03906f6f4ebc18aa62b2-screenshot-2025-09-16-at-16-49-28.png)
















